2018 m. vasario 21 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasAPIE MUS RAŠO   

Eglė Krikštaponytė. „Ukmergėje atidarytas „Vagos" knygynas",
„Gimtoji žemė", 2006 m. spalio 28 d.


     Trečiadienio popietę gan originaliai atidarytas „Vagos” knygynas - apie tai paskelbė Ukmergės karo istorijos klubo pėstininkai, paleisdami į orą šūvius. 
    Universalinėje parduotuvėje, nedidelėse patalpose įsikūręs UAB „Vagos prekyba” knygynas jau pirmąją darbo dieną klientus viliojo ypatinga knygų, išleistų Lietuvos leidyklose, gausa. Čia ras ko įsigyti mažieji knygų mylėtojai. Taip pat gausu mokslinės, techninės, grožinės literatūtros.
     Knygomis prekiaujančios įmonės direktorė Aušra Valavičienė sakė, kad į visas „Vagos” parduotuves ateina įvairaus amato, pomėgių žmonės. „Mažesniuose miesteliuose žmonės renkasi laisvesnio stiliaus knygas, o didmiesčių gyventojai labiau domisi moksline ar specializuota literatūra”, - pastebėjo A. Valavičienė. 
     Direktorė pasakojo, kad jie stengiasi, jog labiausiai skaitomos knygos būtų geriausiai matomos, todėl jos išdėliojamos skyriuje „TOP 10”. 
     Anot vadovės, kai kuriose „Vagos prekybos” parduotuvėse teikiama „Modernaus antikvariato“ paslauga - skaitytojai gali atnešti perskaitytas knygas, kurias knygynas parduoda už sutartą knygyno pardavėjo ir kliento kainą. Tačiau priimamos knygos turi būti neseniai išleistos. Ši paslauga bus teikiama ir Ukmergėje.
     „Vagos” knygynas dažnai rengia akcijas. Pavyzdžiui, kiekvieno mėnesio dešimtą dieną vykdoma akcija „Po algos”. Jos metu taikoma 10 procentų nuolaida visoms knygoms, išskyrus mokomąją literatūrą, žodynus. „Jei klientas už knygą mokėjo daugiau nei 15 litų, jis gauna 10 procentų nuolaidų kortelę”, - kalbėjo direktorė.
     Knygyne galima įsigyti ir įvairių kanceliarinių prekių, verslo dovanų, suvenyrų ar dovanų kuponų apsipirkti už 20 ir 50 litų. 
     „Vagos prekyba” valdo didžiausią šalyje knygynų tinklą. Juose parduodama per 20 tūkstančių pavadinimų knygų.
     Ukmergėje atidarytas jau 23-iasis UAB „Vagos prekyba” knygynas. „Iki šių metų pabaigos šalyje ketiname atidaryti dar du knygynus”, - sakė A. Valavičienė.Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt