2018 m. vasario 21 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasAPIE MUS RAŠO   

Eugenija Grižibauskienė. „Įmonės įsiamžina prestižiniuose albumuose“,
„Veidas“, 2006 m. gruodžio 28 d.

     Lietuvos įmonės jubiliejines ar kitas progines knygas bei albumus jau kuria nebe pačios, o kreipiasi į patyrusius leidėjus. Leidyklos „Vaga“ generalinis direktorius Vytas V. Petrošius sako, kad partnerystė su patyruasiais leidėjais gerokai padidina albumų vertę bei organizacijos prestižą.
     Visuomenei skirtų leidinių autoriams keliami aukšti reikalavimai - jie turi sukurti aktualų, įdomų, auditorijai suprantamą tekstą, originaliai pateikti medžiagą. Leidyklų leidžiami albumai pažymėti ISBN (tarptautinis knygų žymėjimo numeris) kodais, taigi šios knygos pasiekia knygynų, bibliotekų ar skaityklų lentynas.

     
     Vienas naujausių „Vagos“ leistų albumų - apie Airijoje gyvenančius lietuvius, kuris buvo rengiamas kartu su Airijos lietuvių bendruomene.
     „Vagos“ leidykla parengė dešimtis reprezentacinių albumų įvairiomis temomis - nuo įmonių ir organizacijų veiklos iki menų. Albumų herojėmis tampa svarbiausios šalies bendrovės. Tarp naujausių „Vagos“ parengtų ir išleistų albumų - bendrovės „Panevėžio Aurida“ leidinys „Panevėžio Aurida: kelias į kalną“, albumas Lietuvos radijo 80-mečiui paminėti, Mariaus Jovaišos fotoalbumas „Tranquilia - ramybės šalis“, Airijos lietuvių bendruomenės albumas „Pasiilgau...(arba) Mes vienas kito angelai“.  

 
    Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt