2018 m. vasario 20 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasRENGINIAI   

Leidykla VAGA kaip ir kasmet dalyvavo jubiliejinėje Vilniaus knygų mugėje.

Vasario 12 dieną, ketvirtadienį, Vilniaus knymų mugės lankytojams Robertas Petronis (HEPI dėstytojas ir terapeutas; Vilniaus Psichikos sveikatos centro psichologas), Vilma Kuzmienė (psichoterapeutė, psichoanalitinė, psichologinio konsultavimo ir krizių įveikimo centro „Gera Būsena“ vadovė; projekto „Psichologinė pagalba Internetu“ autorė ir koordinatorė) bei Erika Kern (psichologė psichoterapeutė, Individualiosios psichologijos instituto direktorė) pristatė leidyklos VAGA leidžiamos psichologijos klasikos knygas: V. Frankl „Sielogyda. Gydytojo rūpestis – siela“, A. Kępiński „Gyvenimo ritmas“, E. Fromm „Pamiršta kalba: įvadas į sapnų, pasakų ir mitų supratimą“ bei „Žmogaus destruktyvumo anatomija“, E. Berne „Žaidimai, kuriuos žaidžia žmonės“, A. Adler „Žmogaus pažinimas“.

Tą pačią dieną leidyklos VAGA stende vyko susitikimas su Visvaldu Legkausku, knygos „Socialinė psichologija“ autoriumi. Knygos autorius – socialinių mokslų daktaras, šiuo metu dėstantis Vytauto Didžiojo universitete , Psichologijos akademijoje bei tyrinėjantis žmonių tarpusavio santykius. Autorius mielai diskutavo su lankytojais ir dalino autografus.

Visvaldas Legkauskas kalbino pulkininką Arūną Dudavičių (KAM)...

... ir Vytautą Gocentą.

Vasario 13 dieną, penktadienį, dėmesį prikaustančius trilerius kuriantis argentiniečių rašytojas Alfredo Abarca iš Argentinos lankėsi Vilniaus knygų mugėje. Susitikimo metu buvo pristatytos dvi leidyklos VAGA išleistos autoriaus knygos – romanai „Įslaptinta byla“ (2007) ir „Moters galia“ (2009).

A. Abarca mielai pasakojo apie save ir savo romano herojes.

 

Kritikai vertina Abarca dėl rašymo stiliaus: kūriniuose pilna detalių ir intrigų, kurios užsimezga jau pirmuosiuose puslapiuose. Abarca ne tik rašo, bet ir dirba advokatu, dėsto Teisės universitete. Dėl to jo kūriniai dažnai pagrįsti tikromis istorijomis, o siužeto montažas prilygsta kino kalbai. Romanai kupini neatslūgstančios įtampos ir realistiškų nuotykių. Pagrindine romano veikėja Abarca dažnai pasirenka stiprią moterį. Dėl pagaulios intrigos Abarcos romanai lyginami su J. Grisham ir R. Cook detektyvais. Abarca kūriniai ypatingi ir tuo, kad jie persmelkti Argentinos aktualijų ir didžiųjų pasaulio miestų intrigų bei konspiracijų, sukoncentruojamų Buenos Airėse. Žodžiu, Abarcos knygas norisi perskaityti vienu prisėdimu.

To paties penktadienio vakarą buvo pristatyti į lietuvių kalbą išversti šiuolaikiniai graikų kūriniai, tarp kurių leidyklos VAGA išleistos knygos – M. Meimaridi „Smirnos burtininkės“, I. Karystiani „Mažoji Anglija“, N. Kazandzakio „Paskutinis gundymas“. Renginyje dalyvavo vertėjai D. Bučiūtė, V. Rimša, A. Stepavičiūtė, reginį vedė K. Svarevičiūtė. Renginį pagyvino muzikinis projektas „Donis“: skambant D. Bieliausko muzikai A. Stepavičiūtė skaitė eiles graikų kalba.Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt