2018 m. vasario 20 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasRENGINIAI   

 

Artėjant atostogoms kelionių organizatorius „AAA Wrislit“ gegužės 5 dieną P/C „Europa“ surengė Kelionių mugę, kurioje kaip rėmėja dalyvavo ir leidykla VAGA. Renginio metu lankytojams buvo dovanojamos šios leidyklos išleistos knygos. Jos sulaukė didelio susidomėjimo.

Atostogos ir kelionės – neatsiejamos nuo pažinimo ir atradimų: keliaudami atveriame naujus  horizontus bei patiriame šviežių įspūdžių. Dažnai į kelionę pasiimame ir dar vieną pažinimo šaltinį – knygą.

Kelionių mugėje  dovanotos verslo ir grožinės literatūros knygos: Sydney Finkelstein „Kodėl žlunga šaunūs vadovai“, Yannick Murphy „Aš, Mata Hari“,  Jerome K. Jerome. „Trise valtimi (neskaitant šuns)“. Grožinės literatūros knygos parinktos neatsitiktinai, jose atskleidžiamas nuotaikingas keliaujančių herojų pasaulis.

Yannick Murphy „Aš, Mata Hari“ romane pasakojama apie garsiąją šokėją, kurtizanę ir šnipę Matą Hari, kurios gyvenimo istorija – tai dramatiška kelionė į savęs pažinimą ir dvasios laisvę. Knygoje  patraukliai detaliai pasakojama apie keliones po romano herojei lemtingus kraštus: snieguotąją Olandiją, karščiu alsuojančią egzotiškąją Indoneziją, stilingą ir teatrališką Paryžių.

Gerai žinomame anglų rašytojo Jerome K. Jerome romane „Trise valtimi (neskaitant šuns)“ pasakojama šmaikšti istorija apie trijų džentelmenų ir šuns kelionę Temzės upe. Knyga sudurstyta iš humoristinių nuotykinių istorijų, istorijos ir geografijos paskaitėlių apie praplaukiamas vietoves ir pačių įvairiausių nutikimų, su kuriais gali susidurti bet kuris keliauti išsiruošęs žmogus.


Kelios akimirkos iš renginio:

 

 

 Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt