2018 m. vasario 20 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasRENGINIAI   

Kaip ir kasmet leidykla VAGA kvietė skaitytojus į tradicinę didžiausią knygų leidėjų ir knygų mėgėjų šventę – „Vilniaus knygų mugę 2010“, kuri vyko vasario 18–21 dienomis parodų rūmuose Litexpo. Šiais metais mugę aplankė rekordinis skaičius lankytojų – 59 200.

Šiemet leidyklos knygų pristatymų programa nebuvo didelė, tačiau stengiamės pristatyti kuo įvairesnio pobūdžio leidinius.

Vasario 18 dieną  vyko N. Makiavelio veikalo Valdovas pristatymas, kuriame dalyvo Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo signataras Romualdas Ozolas ir prof. Bronislovas Genzelis, o renginį vedė žurnalistas Ginas Dabašinskas. N. Makiavelio politinis traktatas aktualus ir šiandien, diskusijų apie makiavelizmą gali būti daug ir įvairių.

Leidykla VAGA jau ne pirmus metus sėkmingai tęsia dviejų knygų serijų leidybą – psichologinių knygų seriją ir seriją Mamos biblioteka“. Abi jos buvo pristatytos atskirų Knygų mugės renginių metu. Vasario 19 dieną  vyko psichologinės serijos knygų pristatymas, kuriame ypatingas dėmesys buvo skiriamas naujai išleistoms serijos knygoms: B. F. Skinner Antrasis Voldenas, D. W. Winnicott Žaidimas ir realybė, C. M. Steiner „Scenarijai, kuriais gyvena žmonės“. Renginio metu doc. dr. Gintaras Chomentauskas kartu su dr. Visvaldu Legkausku diskutavo apie nūdienos psichologijos aktualijas ir tendencijas.

Vaikų auklėjimas, santykių tarp tėvų ir vaikų peripetijos – tai amžina tema, kurią dar kartą aptarti leidykla VAGA kartu su portalu www.mama.lt kvietė vasario 21 dieną į serijos Mamos biblioteka“ pristatymą. Renginyje buvo pristatytos serijos naujienos, o patarimais apie vaikų auklėjimą, priežiūrą ir bendravimo būdus dalyjosi psichologė Ramunė Žumbakienė, vaikų ugdymo centro specialistė Kristina Mockutė-Stankevičienė, fotografė, aktorė ir stilistė Redita Dominaitytė bei portalo mamoms administratorė Giedrė Mažeikienė.

Leidykla taip pat džiaugėsi vasario 19 dieną pristačiusi lietuvių haiku antologiją „Vėjo namai“. Renginyje dalyvavo knygos sudarytojas Artūras Šilanskas, Vytautas Dumčius, Vladas Braziūnas, pastarasis skaitė įvairių autorių haiku. Pristatymo metu taip pat buvo galima išvysti dailininkės Dalios Dokšaitės, kuri savo darbus atlieka tradicine japonų dailės technika sumi-e, piešinius.

Į šių metų Vilniaus knygų mugę leidyklos VAGA kvietimu atvyko Baltijos šalyse jau gerai žinomas lektorius Peep Vain, kurio pirmoji knyga Svarbiausias klausimas“, dar kvepianti spaustuvės dažais, buvo atvežta tiesiai į mugę. Susitikimas su autoriumi vyko vasario 19 dieną. Renginyje taip pat dalyvavo mokymų kompanijos „Viva Persona“ atstovas Giedrius Švetkauskas.

Knygų mugėje autorius ne tik pristatė knygą, bet ir dinamiško aktyvaus pokalbio-seminaro su skaitytojais metu ieškojo atsakymų į klausimus apie sėkmę, gyvenimo tikslus, vidinius troškimus, kalbėjo apie gebėjimų išlaisvinimą ir mokė tikėti tuo, jog viskas įmanoma.Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt