2017 m. lapkričio 21 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasNAUJIENOS   


Tsh Oxenreider

PASAULYJE KAIP NAMIE

Laisvalaikio literatūra , 2017

Ką pasakytumėte, jeigu sutuoktinis pasiūlytų parduoti namą, pasiimti tris mažamečius savo vaikus ir vykti į devynių mėnesių kelionę aplink pasaulį? Tsh Oxenreider atsakė: „Džiaugiuosi, kad pasiūlei!“

Labai asmeniškuose kelionės užrašuose Tsh Oxenreider pasakoja, kaip nepaprastai jos šeima praleido tuos mėnesius: keliaudama tyrinėjo vietoves, kurias seniai norėjo išvysti.  Kelionė prasidėjo Kinijoje ir nusidriekė toliau per Aziją, Australiją, Naująją Zelandiją, Afriką, Vakarų Europą. Šeimos dienos prisipildė grožio, skubos, nuovargio, nepakartojamų įspūdžių: gardūs egzotiški patiekalai, neregėti vaizdai, painūs traukinių ir skrydžių tvarkaraščiai, mokyklinės vaikų užduotys... Tačiau geriausiai juos mokė pasaulis – žmonės ir įvairiausi žemės lopinėliai, kuriuos kiti vadina savo namais. 


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Nida Norkūnienė
Viršelio dailininkas (-ė): Connie Gabbert
ISBN: 978-5-415-02488-9
Puslapiai: 336
Įrišimas: Kieti viršeliai
Glennon Doyle

IŠLIK KOVOTOJA

Populiarioji literatūra , 2017

Akimirksniu į populiariausių „New York Times“ knygų gretas įšokusioje prisiminimų knygoje „Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą“ Glennon Doyle aprašo klaidų ir sudėtingą savo gyvenimo kelią, dalijasi jaudinančiomis, įkvepiančiomis ir padrąsinančiomis esė. Autorė ragina patikėti savimi, akina drąsai ir gerumui, kviečia nesivaikyti tobulumo, neapsunkinti motinystės, santuokos, draugystės apsimetinėjant, kad tai lengva; ji moko mylėti save, kitus ir gyvenimą, ką jis bebūtų jums paruošęs.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Milda Dyke ir Irena Jomantienė
ISBN: 978-5-415-02484-1
Puslapiai: 272
Įrišimas: Kieti viršeliai
Karen Young

EI, KARŽYGY

Vaikų literatūra , 2017

Suteikite vaikams reikiamų žinių ir nustebsite, kiek daug jie gali. Įveikti nerimą vaikai pajėgs, jei supras, kad būtent nerimas yra sunkiai paaiškinamų jausmų ir nemalonių fizinių potyrių šaltinis. Tad ši knyga padės išaiškinti vaikams, kas yra nerimas, ir padrąsins iš jo išsivaduoti.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Lina Černiauskaitė
Viršelio dailininkas (-ė): Norvilė Dovidonytė
ISBN: 978-5-415-02487-2
Puslapiai: 32
Įrišimas: Kieti viršeliai
Gillian Anderson, Jennifer Nadel

MES: MANIFESTAS VISOMS PASAULIO MOTERIMS

Populiarioji literatūra , 2017

Dviejų draugių – akorės Gillianos Anderson ir žurnalistės Jenniferės Nadel – kūrinyje pasakojama apie 9 principus, kurie padėjo joms pakilti iš tamsos ir nevilties, bei atrasti prasmę. Knygos autorės savo kailiu patyrė, kad vaikantis vis naujų tikslų ir dangstant savo gyvenime žiojėjančias skyles pozityvaus mąstymo blizgučiais, mes tik slepiame didžiulį atotrūkį tarp to, kaip viskas atrodo iš išorės ir to, kaip jaučiamės viduje. Išpažindamos asmenines patirtis, sumaniai pasitelkusios skirtingas psichologines ir filosofines įžvalgas, jos pažindina skaitytojas su savuoju manifestu, kuris atveria dvasios ramybės ir vidinės laisvės kupino gyvenimo viziją.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Giedrė Nenartavičiūtė
ISBN: 978-5-415-02485-8
Puslapiai: 368
Įrišimas: Kieti viršeliai
Dr. Robert E. Emery

DVEJI NAMAI, VIENA VAIKYSTĖ

Psichologija , 2017

Amerikiečių psichologas Robertas E. Emery, daugelį metų dirbantis su skyrybas išgyvenančiomis šeimomis, pasakoja istorijas iš savo patirties ir dalijasi vertingais patarimais, kaip, bendradarbiaujant su buvusiuoju ar buvusiąja, sudaryti tokį tėvystės planą, kuris geriausiai atlieptų besikeičiančius vaiko poreikius. Vadovaudamiesi šiuo planu pasieksite, kad gyvenimas dvejuose namuose vaikui taptų mažesne našta.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Nida Norkūnienė
Viršelio dailininkas (-ė): Milena Grigaitienė
ISBN: 978-5-415-02474-2
Puslapiai: 368
Įrišimas: Kieti viršeliai
Niklas Modig, Pär Åhlström

TAI YRA LEAN

Verslas ir ekonomika , 2017

„Tai yra Lean“ – praktikoje paprastai pritaikomas skaitinys įvairiose srityse dirbantiems vadovams. Knygos autoriai parodo, kad puikiai veikiančios operacijos yra ne pastovi būsena, o nuolatinis inovacijų ir optimizavimo poreikis. Sėkmingi  verslai gali palaikyti savo konkurencinį pranašumą nuolat grįždami prie kliento ir orientuodamiesi į jo perspektyvą. Kai pernelyg daug suinteresuotų asmenų organizacijoje bando tempti skirtingomis kryptimis, grįžimas prie esminės klientų patirties gali atnešti palengvėjimą! „Lean“ yra mąstysena, padedanti įgyvendinti šias kritiškai svarbias sąveikas. Nesu radęs knygos, kuri paaiškintų „Lean“  sąvokas ir įgyvendinimą, geriau nei ši!“


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Lina Kadžiulytė
Viršelio dailininkas (-ė): Sheelagh Gaw, Helena Lundin
ISBN: 978-5-415-02475-9
Puslapiai: 192
Įrišimas: Kieti viršeliai
Klaus Schwab

KETVIRTOJI PRAMONĖS REVOLIUCIJA

Verslas ir ekonomika , 2017

Žmonija iki šiol nepatyrė nieko panašaus į ketvirtąją pramonės revoliuciją. Naujosios technologijos, sujungdamos fizinį, skaitmeninį ir biologinį pasaulius, teikia didelių vilčių ir kartu gali sukelti pavojų. Šios revoliucijos tempas ir plati jos įvairovė skatina naujai pažvelgti į valstybių plėtrą, organizacijų kuriamą vertę ir netgi permąstyti, ką reiškia būti žmogumi.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Milda Laučienė
ISBN: 978-5-415-02472-8
Puslapiai: 208
Įrišimas: Kieti viršeliai
Fiona Ferris

30 STILINGO GYVENIMO DIENŲ

Laisvalaikio literatūra , 2017

Ar įmanoma gyventi stilingai ir elegantiškai, nors nesi paryžietė ir negyveni Prancūzijoje? Užuot skendėjus svajonėse apie pabėgimą į „amžinųjų šviesų“ miestą – Paryžių, knygos Trisdešimt stilingo gyvenimo dienų autorė Fiona Ferris kviečia užsidėti prancūziško atspalvio akinius nuo saulės ir į kasdienybę, kurioje gyvenate, pažvelgti pro žavingą ir motyvuojantį filtrą.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Giedrė Nenartavičiūtė
ISBN: 978-5-415-02473-5
Puslapiai: 288
Įrišimas: Kieti viršeliai
Ross W. Greene

NEVALDOMŲ VAIKŲ NEBŪNA

Psichologija , 2017

Žymus vaikų psichologas dr. R. W. Greene’as knygoje Nevaldomų vaikų nebūna: kai vaikas – it tiksinti bomba pristato auklėjimo metodą, kuris padės suprasti ir auginti rizikingos elgsenos vaikus, stokojančius lankstaus mąstymo, gebėjimų prisitaikyti, pakelti nusivylimą ir spręsti užklupusias bėdas. Aptardamas atsiliekančius įgūdžius ir neįveiktus sunkumus, dėl kurių kyla nevaldomų emocijų protrūkiai, autorius brėžia gaires, kaip teisingai spręsti nesutarimus ir sugrąžinti į namus ramybę.
Dr. R. W. Greene’o siūloma metodika plačiai taikoma viso pasaulio ugdymo bei gydymo įstaigose.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Kristina Gudelytė-Lasman
Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Adomaitytė
ISBN: 978-5-415-02471-1
Puslapiai: 272
Įrišimas: Kieti viršeliai
Joanna Faber, Julie King

KAIP KALBĖTI SU MAŽAIS VAIKAIS, KAD JIE KLAUSYTŲ

Psichologija , 2017

Pastaruosius tris dešimtmečius viso pasaulio mamos ir tėčiai, ieškodami praktiškų ir veiksmingų auklėjimo būdų, kliaujasi A. Faber ir E. Mazlish bestseleriu „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų, ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų“, Boston Globe tituluotu „auklėjimo biblija“. Milijonai skaitytojų pamilo šią knygą, tačiau daugeliui kilo klausimų, kaip joje aprašomas strategijas pritaikyti auklėjant jaunesnio amžiaus vaikus. Atsiliepdamos į tėvų pagalbos šauksmą, auklėjimo ekspertės Joanna Faber (Adelės Faber dukra) ir Julie King pritaiko išbandytas ir patikimas  „Kaip kalbėti...“  bendravimo strategijas mažiesiems – 2–7-erių metų amžiaus vaikams.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Indrė Poliuškevičienė
Viršelio dailininkas (-ė): Milena Grigaitienė
ISBN: 978-5-415-02469-8
Puslapiai: 416
Įrišimas: Kieti viršeliai

Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt