2017 m. balandžio 30 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasNAUJIENOS   


Romain Gary

MIRUSIŲJŲ VYNAS

Užsienio grožinė literatūra , 2017

Pirmą kartą išleistas tik 2014 metais, pirmasis vos devyniolikos metų sulaukusio Romaino Gary romanas primena danse macabre; sarkastiškai vaizduoja pokario ir ketvirtojo dešimtmečio krizės visuomenę. Pratarmėje rašytojas Philippe‘as Brenot tikina, kad Romaino Kacewo vardu pasirašytas Mirusiųjų vynas nuolatos bus rašytojui po ranka ir po keturiasdešimties metų virs medžiaga Emile‘io Ajaro romanams.


Originalo kalba: Prancūzų k.
Vertėjas (-a): Akvilė Melkūnaitė
Viršelio dailininkas (-ė): Zigmas Butautis
ISBN: 978-5-415-02461-2
Puslapiai: 240
Įrišimas: Kieti viršeliai
Han Kang

VEGETARĖ

Užsienio grožinė literatūra , 2017

Apdovanotas prestižine The Man Booker International 2016 premija

Pietų Korėjos autorės Han Kang romanas VEGETARĖ – graži, bet žiauri, baugi, bet kerinti istorija apie maištą ir tabu, naikinančią aistrą ir erotiką, nesutaikomą skirtingų asmenybės pusių – godžios ir primityvios bei atsakingos už šeimą ir visuomenę – konfliktą ir netikėtą, beveik kafkišką, sielos metamorfozę.


Originalo kalba: Korėjiečių k.
Vertėjas (-a): Martynas Šiaučiūnas–Kačinskas
ISBN: 978-5-415-02460-5
Puslapiai: 208
Įrišimas: Kieti viršeliai
Kazys Saja

TUO TAKU TEN

Lietuvių literatūra , 2017


Knygą pavadinimu „Tuo taku ten“ sudaro šiek tiek publicistikos, tarsi ankstesnės rašytojo knygos „Skudurėlių takas“ tęsinys, nauji apsakymai ir keturi neilgi dramos kūriniai. Rinktinę iliustravo talentinga dailininkė Ugnė Žilytė.


ISBN: 978-5-415-02458-2
Puslapiai: 224
Įrišimas: Kieti viršeliai
Adam Grant

ORIGINALAI

Psichologija , 2017

Įprasta manyti, kad vieni žmonės kūrybingi iš prigimties, o kiti – didžioji dauguma – retai pasižymi originaliomis mintimis. Kai kurie gimsta būti vadovais, o likusieji – sekėjais. Kai kurie geba daryti rimtą poveikį, bet dauguma – ne. Knygoje Originalai autorius šias prielaidas griauna. Jis įrodo, kad visi galime pažadinti savo originalumą. Atskleidžia, kaip atskirti išties originalias idėjas ir numatyti, kurios iš jų pasiteisins. Paaiškina, kada pasikliauti nuojauta, o kada – kitais. Parodo, kaip tapti geresniais tėvais, ugdant vaikų originalumą, ir geresniais vadovais, skatinant minčių įvairovę, o ne panašumą.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Marija Bogušytė
ISBN: 978-5-415-02456-8
Puslapiai: 328
Įrišimas: Kieti viršeliai
Algimantas Aleksandravičius

SŪDUVA – TERRA SUDORUM – ŠVIESOS IŠPASAKOTA

Albumai , 2016
Tai jau ketvirtasis fotografo Algimanto Aleksandravičiaus serijos, skirtos Lietuvos regionams, jų istorijai, kultūrai ir žmonėms įamžinti, albumas.

Originalo kalba: Lietuvių k.
Viršelio dailininkas (-ė): Gytis Skudžinskas
ISBN: 978-5-415-02452-0
Puslapiai: 352
Įrišimas: Kieti viršeliai
Jo Marchant

STEBUKLINGI VAISTAI: MINČIŲ ĮTAKA KŪNUI

Psichologija , 2016

Mokslo žurnalistė Jo Marchant keliauja po pasaulį bendraudama su gydytojais, pacientais ir mokslininkais, tyrinėjančiais minčių įtaką kūnui per prieštaringai vertinamus gydymo metodus: placebą ir hipnozę, socialinę sąveiką ir meditaciją. Autorė gilinasi į neurologijos ir genetikos sritis, kad praplėstų suvokimą apie mūsų pačių proto galimybių ribas, pamokytų, kaip jį pergudrauti ir pasitelkti į kovą su įvairiausiais negalavimais. Remdamasi pažangiausių tyrimų rezultatais, Jo Marchant įrodo, kad mąstymo įtaka sveikatai gali būti išmatuota moksliškai ir nėra vien tik iliuzija.Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Viktorija Uzėlaitė
Viršelio dailininkas (-ė): W. H. Chong
ISBN: 978-5-415-02454-4
Puslapiai: 400
Įrišimas: Kieti viršeliai
LAOZI

Humanitarinė literatūra , 2016

Yra tokių išmintimi ir sakralumu paženklintų knygų, kuriose sukauptos pamatinės žmogaus dvasios vertybės, nulėmusios civilizacijų raidos kelius. Tai lyg išminties vulkanai, intelektine ir dvasine energija tūkstantmečius maitinantys žmoniją. Kartų kartoms tai yra neišsenkanti įkvėpimo versmė, etinis kelrodis, padedantis susikurti gyvenimo ir kūrybos filosofiją. Tokių knygų labai nedaug. Tai – Rigveda, Upanišados, Biblija, Koranas, Lunyu, Laozi (Dao De Jing).


Vertėjas (-a): Dalia Švambarytė
ISBN: 978-5-415-02451-3
Puslapiai: 272
Įrišimas: Kieti viršeliai
Juan Gabriel Vásquez

TAIP SKAMBA KRINTANTYS

Užsienio grožinė literatūra , 2016

J. G. Vásquezo romano Kolumbija – ne tik grifų sparnų išraižytos Andų aukštumos, bet ir šiandieninės Bogotos urbanistinis peizažas; ne tik pončais apsitaisę, medinėmis lazdutėmis stuksenantys prieškario senjorai, bet ir ištisa narkotikų maro apimta kolumbiečių karta: dešimtmečius vykdomos „didžiosios žmogžudystės“ (politikų, žurnalistų, žmogaus teisių aktyvistų), krintantys lėktuvai, miestą drebinančios bombos; ne tik Pablo Escobaro Medeljino kartelis, bet ir hipiškos klajonės tarp JAV, įsitraukusių į Vietnamo karą, ir Kolumbijos, įsivėlusios į kokaino karą, kuris visiems laikams pakeitė šalį.


Originalo kalba: Ispanų k.
Vertėjas (-a): Aistė Kučinskienė
Viršelio dailininkas (-ė): Zigmas Butautis
ISBN: 978-5-415-02449-0
Puslapiai: 256
Įrišimas: Kieti viršeliai
Juan Manuel Marcos

GUNTERIO ŽIEMA

Užsienio grožinė literatūra , 2016

Romano siužeto ašis – kelionė: Pasaulio banko pareigūnas, vokiečių kilmės paragvajietis su žmona Elisa atvyksta į vieną iš Pietų Amerikos šalių – į patį terorizmo sūkurį. Pasakojimo veiksmas vystosi karo dėl Malvinų salų metu: Gunteris atskuba gelbėti savo seserėčios Soledados, jaunos poetės, kuri suimta ir kankinama, nes... rašo eilėraščius.


Originalo kalba: Ispanų k.
Vertėjas (-a): Jūratė Derukaitė
Viršelio dailininkas (-ė): Zigmas Butautis
ISBN: 978-5-415-02448-3
Puslapiai: 288
Įrišimas: Minkštas su atvartais
Paulo Coelho

ŠNIPĖ

Užsienio grožinė literatūra , 2016

Pagal paskutinį Matos Hari laišką parašytame romane Šnipė pasakojama neįtikėtina istorija apie moterį, kuri išdrįso laužyti savo laikmečio papročius, tačiau skaudžiai už tai sumokėjo.


Originalo kalba: Portugalų k.
Vertėjas (-a): Zigmantas Ardickas
ISBN: 978-5-415-02446-9
Puslapiai: 184
Įrišimas: Kieti viršeliai

Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt