2018 m. sausio 23 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasNAUJIENOS   


Arlene Drake

VIDINIS VAIKAS

Psichologija , 2017

Knygoje „Vidinis vaikas“ psichoterapeutė dr. Arlene Drake siūlo veiksmingą pratimų planą, kurį pati daugelį metų taiko gydydama žmones po vaikystėje patirtų fizinių ir psichologinių traumų. Remdamiesi autorės siūlomomis technikomis, atrasite savyje apleistą vaiką ir išmoksite juo pasirūpinti. Įveikę ilgus metus slėptą baimę, įgysite stiprybės susikurti tokį gyvenimą, kokio esate išties verti.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Indrė Poliuškevičienė
Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Adomaitytė
ISBN: 978-5-415-02499-5
Puslapiai: 320
Įrišimas: Kieti viršeliai
Remi Khalad

PABUDIMO ALCHEMIJA MIEGANČIOJE VISUOMENĖJE

Populiarioji literatūra , 2017

Ši knyga – tai asmeninė kelionė iš miegančios visuomenės, kurioje gyvename, į gyvastingą vidinį pasaulį. Tai – siekis pabusti iš praeities įvykių, kurie nesąmoningai daro neigiamą įtaką šiandienos būsenai;  perėjimas nuo gresiančio perdegimo iki vidinės ramybės ir autentiško gyvenimo stiliaus. Knygos autorius dalijasi laiko, kurį praleido ašramuose ir studijose pas sąmoningumo mokytojus, patirtimis, rodo, kaip pritaikyti jas kasdienybėje ir pakeisti savo gyvenimą 45 laipsnių kampu.


Originalo kalba: Lietuvių k.
ISBN: 978-5-415-02500-8
Puslapiai: 176
Įrišimas: Kieti viršeliai
Lynne Twist

PINIGŲ SIELA

Humanitarinė literatūra , 2017

Pasitelkdama asmenines istorijas ir praktinius patarimus, pasaulinė aktyvistė Lynne Twist, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių, parodo, kaip galime savo nepritekliaus, kaltės ir naštos emocijas pakeisti pakankamumu, laisve ir tikslingumu. Vartotojų visuomenėje, kurioje kaip savivertės matas garbinama reklama, pardavimai ir nepasotinamas apetitas turėti daugiau, Pinigų siela siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o tuo pačiu ir savo gyvenimą.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Matas Geležauskas
Viršelio dailininkas (-ė): Milena Grigaitienė
ISBN: 978-5-415-02501-5
Puslapiai: 320
Įrišimas: Kieti viršeliai
Tomas Misiukonis, Almanta Jakštaitė–Vinkuvienė

VADOVAS PER 24 H

Verslas ir ekonomika , 2017

Ši knyga yra konkrečių praktinių patarimų vadovams rinkinys. Knygoje rasite įžvalgų ir pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose, kaip ugdyti ir motyvuoti žmones. Knyga skirta augantiems vadovams – ir tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams –  kurie ieško, kaip galėtų praturtinti savo darbą su žmonėmis.


Originalo kalba: Lietuvių k.
Viršelio dailininkas (-ė): Milena Grigaitienė
ISBN: 978-5-415-02486-5
Puslapiai: 416
Įrišimas: Kieti viršeliai
Selma H. Fraiberg

STEBUKLINGI METAI

Psichologija , 2017

Mažam vaikui pasaulis yra jaudinanti, tačiau kartais bauginanti ir nepastovi vieta. Knygoje Stebuklingi metai  kalbėdama apie ankstyvuosius vaiko gyvenimo metus Selma H. Fraiberg suteikia tam laikotarpiui gyvybės ir magijos, vedasi skaitytoją į vaiko fantazijas ir pasaulį, kurį kiekvienas mūsų galime pamažu atrasti savyje. Su begaline šiluma ir empatija knygos autorė pasakoja apie ankstyvojoje vaiko raidoje kylančias problemas ir atskleidžia, koks svarbus yra bandymas suprasti, nes tik supratimas kritiniais momentais gali pateikti teisingą sprendimą.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Julija Davidonienė
Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Adomaitytė
ISBN: 978-5-415-02490-2
Puslapiai: 368
Įrišimas: Kieti viršeliai
sud. Vytas V. Petrošius

ISTORINIS KAUNAS. VAIZDŲ KAITA

Albumai , 2017

„Istorinis Kaunas. Vaizdų kaita“ – tai  unikalios koncepcijos, smalsumą žadinantis fotoalbumas, atspindintis laiko tėkmėje besikeičiantį miesto portretą.  Leidinyje unikalios ikisovietinio Kauno fotografijos ir atvirukai  gretinami su šių dienų kadrais, taip perteikiant urbanistinę bei architektūrinę miesto raidą, atspindint kultūrinį miesto gyvenimą.


Originalo kalba: Lietuvių k.
Viršelio dailininkas (-ė): Ernestas Vinickas
ISBN: 978-5-415-02489-6
Puslapiai: 232
Įrišimas: Kieti viršeliai
Tsh Oxenreider

PASAULYJE KAIP NAMIE

Laisvalaikio literatūra , 2017

Ką pasakytumėte, jeigu sutuoktinis pasiūlytų parduoti namą, pasiimti tris mažamečius savo vaikus ir vykti į devynių mėnesių kelionę aplink pasaulį? Tsh Oxenreider atsakė: „Džiaugiuosi, kad pasiūlei!“

Labai asmeniškuose kelionės užrašuose Tsh Oxenreider pasakoja, kaip nepaprastai jos šeima praleido tuos mėnesius: keliaudama tyrinėjo vietoves, kurias seniai norėjo išvysti.  Kelionė prasidėjo Kinijoje ir nusidriekė toliau per Aziją, Australiją, Naująją Zelandiją, Afriką, Vakarų Europą. Šeimos dienos prisipildė grožio, skubos, nuovargio, nepakartojamų įspūdžių: gardūs egzotiški patiekalai, neregėti vaizdai, painūs traukinių ir skrydžių tvarkaraščiai, mokyklinės vaikų užduotys... Tačiau geriausiai juos mokė pasaulis – žmonės ir įvairiausi žemės lopinėliai, kuriuos kiti vadina savo namais. 


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Nida Norkūnienė
Viršelio dailininkas (-ė): Connie Gabbert
ISBN: 978-5-415-02488-9
Puslapiai: 336
Įrišimas: Kieti viršeliai
Glennon Doyle

IŠLIK KOVOTOJA

Populiarioji literatūra , 2017

Akimirksniu į populiariausių „New York Times“ knygų gretas įšokusioje prisiminimų knygoje „Išlik kovotoja: kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą“ Glennon Doyle aprašo klaidų ir sudėtingą savo gyvenimo kelią, dalijasi jaudinančiomis, įkvepiančiomis ir padrąsinančiomis esė. Autorė ragina patikėti savimi, akina drąsai ir gerumui, kviečia nesivaikyti tobulumo, neapsunkinti motinystės, santuokos, draugystės apsimetinėjant, kad tai lengva; ji moko mylėti save, kitus ir gyvenimą, ką jis bebūtų jums paruošęs.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Milda Dyke ir Irena Jomantienė
ISBN: 978-5-415-02484-1
Puslapiai: 272
Įrišimas: Kieti viršeliai
Karen Young

EI, KARŽYGY

Vaikų literatūra , 2017

Suteikite vaikams reikiamų žinių ir nustebsite, kiek daug jie gali. Įveikti nerimą vaikai pajėgs, jei supras, kad būtent nerimas yra sunkiai paaiškinamų jausmų ir nemalonių fizinių potyrių šaltinis. Tad ši knyga padės išaiškinti vaikams, kas yra nerimas, ir padrąsins iš jo išsivaduoti.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Lina Černiauskaitė
Viršelio dailininkas (-ė): Norvilė Dovidonytė
ISBN: 978-5-415-02487-2
Puslapiai: 32
Įrišimas: Kieti viršeliai
Gillian Anderson, Jennifer Nadel

MES: MANIFESTAS VISOMS PASAULIO MOTERIMS

Populiarioji literatūra , 2017

Dviejų draugių – aktorės Gillianos Anderson ir žurnalistės Jenniferės Nadel – kūrinyje pasakojama apie 9 principus, kurie padėjo joms pakilti iš tamsos ir nevilties, bei atrasti prasmę. Knygos autorės savo kailiu patyrė, kad vaikantis vis naujų tikslų ir dangstant savo gyvenime žiojėjančias skyles pozityvaus mąstymo blizgučiais, mes tik slepiame didžiulį atotrūkį tarp to, kaip viskas atrodo iš išorės ir to, kaip jaučiamės viduje. Išpažindamos asmenines patirtis, sumaniai pasitelkusios skirtingas psichologines ir filosofines įžvalgas, jos pažindina skaitytojas su savuoju manifestu, kuris atveria dvasios ramybės ir vidinės laisvės kupino gyvenimo viziją.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Giedrė Nenartavičiūtė
ISBN: 978-5-415-02485-8
Puslapiai: 368
Įrišimas: Kieti viršeliai

Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt