2018 m. vasario 24 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasNAUJIENOS   


Krzysztof Zanussi

GYVENIMO STRATEGIJOS, ARBA KAIP SUVALGYTI SAUSAINĮ IR JĮ TURĖTI

Humanitarinė literatūra , 2018

Krzysztofas Zanussi, įžymus režisierius, be kurio lenkų kinas nebūtų pasiekęs tokio aukšto meninio lygio, perkelia savo pamąstymus į literatūros dirvą. Ir pasitelkęs žodį sugeba – taip pat įtaigiai, kaip ir kino filmo vaizdu – sužadinti žmogaus nerimą. Jis kelia paprastus, tačiau budrinančius klausimus apie galimybes, kokias žmogui suteikia LIKIMAS. Svarsto, kiek yra būdų pragyventi gyvenimą ir ar kuris nors jų etiškesnis už kitus. Užburia skaitytoją, tuo pat metu rašydamas apie religiją, dinozaurus ir spalvotas puskojines.

Gyvenimo strategijos – tai žavus pasakojimas apie nenuolankaus, net ir šiandien prieš srovę einančio menininko kelią.


Originalo kalba: Lenkų k.
Vertėjas (-a): Kazys Uscila
Viršelio dailininkas (-ė): Eliasz Dyrow
ISBN: 978-5-415-02506-0
Puslapiai: 352
Įrišimas: Kieti viršeliai
Matas Toliušis, Gediminas Kasparavičius, Deimantas Ramanauskas, Solveiga Lukminaitė

LIETUVOS BAJORAI – VASARIO 16-OSIOS AKTO SIGNATARAI: MYKOLAS BIRŽIŠKA, DONATAS MALINAUSKAS, STANISLOVAS NARUTAVIČIUS

Biografijos, monografijos, studijos , 2018

Šia knyga Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga įamžina atmintį 3 Nepriklausomybės Akto signatarų – bajorų, kurių dėka turime laisvą žodį, išlaisvintą dvasią ir galimybę tęsti jų pradėtą žygį, nuveikiant darbus, kuriančius išliekamąją vertę ateities kartoms.


Originalo kalba: Lietuvių k.
ISBN: 978-5-415-02508-4
Puslapiai: 176
Įrišimas: Kieti viršeliai
Gail Saltz

SKIRTINGŲJŲ GALIA

Psichologija , 2018

Knygoje „Skirtingųjų galia“ psichiatrė, bestselerių autorė Gail Saltz atskleidžia tiesioginę tam tikros smegenų srities aktyvumo stygiaus sąsają su ryškiu talento grūdu. Remdamasi naujausiais mokslo tyrimais, genijų, kuriems diagnozuotos įvairios smegenų „bėdos“ – mokymosi ir dėmesio stokos sutrikimai, depresija, bipolinis sutrikimas, šizofrenija ir autizmas, – bei eilinių žmonių istorijomis, Saltz parodo, kaip būklė, dėl kurios žmonės vargsta mokykloje, socialinėse situacijose, namuose ir darbe, persipina su kūrybiniais, meniniais, empatiniais ir kognityviniais gebėjimais. Ji ne tik kad netampa kliuviniu, bet ir gali padėti suklestėti.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Irena Jomantienė ir Milda Dyke
Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Adomaitytė
ISBN: 978-5-415-02507-7
Puslapiai: 304
Įrišimas: Kieti viršeliai
Adele Faber, Elaine Mazlish

KAIP KALBĖTI SU VAIKAIS, KAD JIE KLAUSYTŲ IR KAIP KLAUSYTI, KAD VAIKAI KALBĖTŲ

Psichologija , 2018

Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų
– tai praktiškas ir aiškus gidas tėvams, norintiems efektyviai bendrauti su savo vaikais. Gausybė aprašymų, pavyzdžių ir iliustracijų suteikia tėvams galimybę praktiškai pritaikyti naujas žinias – mokytis kalbėti su vaikais ir spręsti problemas. Tai knyga, kuria galima naudotis individualiai arba analizuoti grupėse. Joje aprašomi būdai yra tinkami bendrauti su įvairaus amžiaus vaikais. Jau klasika tapęs kūrinys ir šiandien yra toks pat aktualus ir naudingas, kaip ir tada, kai prieš trisdešimt metų buvo išleistas pirmąkart.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Indrė Padarauskaitė
Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Adomaitytė
ISBN: 978-5-415-02504-6
Puslapiai: 336
Įrišimas: Kieti viršeliai
Virginia Woolf

TARP VEIKSMŲ

Užsienio grožinė literatūra , 2018

Paskutiniame V. Woolf romane Tarp veiksmų pasakojama apie vieną vasaros dieną Anglijos užmiesčio name, kaimo žmonėms besiruošiant kasmetiniam vaidinimui, horizonte jau šmėžuojant karo šmėklai. Romano sumanymas ir stilius – kupinas fragmentiškų akimirkų, poetinės prozos pasažų ir staigių perėjimų iš vieno personažo sąmonės į kitą – pribloškiamai originalus, drąsus ir kartu labai užtikrintas.
   


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Emilija Ferdmanaitė
Viršelio dailininkas (-ė): Zigmas Butautis
ISBN: 978-5-415-02502-2
Puslapiai: 176
Įrišimas: Kieti viršeliai
Robert A. Johnson

VIDINIS DARBAS

Psichologija , 2018

Knygoje „Vidinis darbas“ jungiškosios krypties psichoterapeutas Robertas A. Johnsonas siūlo keturių etapų metodą, kuriuo remdamiesi atpažinsite ir išmoksite analizuoti vidinio pasaulio siunčiamus signalus. Perpratę per sapnus ir vaizduotę atsiskleidžiančią simbolių kalbą, susisieksite su savo pasąmone ir nustosite jaustis jos valdomi.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Ieva Šimkuvienė
ISBN: 978-5-415-02503-9
Puslapiai: 304
Įrišimas: Kieti viršeliai
Arlene Drake

VIDINIS VAIKAS

Psichologija , 2017

Knygoje „Vidinis vaikas“ psichoterapeutė dr. Arlene Drake siūlo veiksmingą pratimų planą, kurį pati daugelį metų taiko gydydama žmones po vaikystėje patirtų fizinių ir psichologinių traumų. Remdamiesi autorės siūlomomis technikomis, atrasite savyje apleistą vaiką ir išmoksite juo pasirūpinti. Įveikę ilgus metus slėptą baimę, įgysite stiprybės susikurti tokį gyvenimą, kokio esate išties verti.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Indrė Poliuškevičienė
Viršelio dailininkas (-ė): Živilė Adomaitytė
ISBN: 978-5-415-02499-5
Puslapiai: 320
Įrišimas: Kieti viršeliai
Remi Khalad

PABUDIMO ALCHEMIJA MIEGANČIOJE VISUOMENĖJE

Populiarioji literatūra , 2017

Ši knyga – tai asmeninė kelionė iš miegančios visuomenės, kurioje gyvename, į gyvastingą vidinį pasaulį. Tai – siekis pabusti iš praeities įvykių, kurie nesąmoningai daro neigiamą įtaką šiandienos būsenai;  perėjimas nuo gresiančio perdegimo iki vidinės ramybės ir autentiško gyvenimo stiliaus. Knygos autorius dalijasi laiko, kurį praleido ašramuose ir studijose pas sąmoningumo mokytojus, patirtimis, rodo, kaip pritaikyti jas kasdienybėje ir pakeisti savo gyvenimą 45 laipsnių kampu.


Originalo kalba: Lietuvių k.
ISBN: 978-5-415-02500-8
Puslapiai: 176
Įrišimas: Kieti viršeliai
Lynne Twist

PINIGŲ SIELA

Humanitarinė literatūra , 2017

Pasitelkdama asmenines istorijas ir praktinius patarimus, pasaulinė aktyvistė Lynne Twist, labdarai surinkusi daugiau nei 150 milijonų dolerių, parodo, kaip galime savo nepritekliaus, kaltės ir naštos emocijas pakeisti pakankamumu, laisve ir tikslingumu. Vartotojų visuomenėje, kurioje kaip savivertės matas garbinama reklama, pardavimai ir nepasotinamas apetitas turėti daugiau, Pinigų siela siūlo žengti žingsnį atgal, atvirai ir kritiškai pažvelgti į tą neįtikėtiną galią, kurią mūsų gyvenime turi pinigai: įvertinti jų ryšį su pamatinėmis žmogaus vertybėmis, įsigilinti į savo santykį su pinigais, pakeisti jį, o tuo pačiu ir savo gyvenimą.


Originalo kalba: Anglų k.
Vertėjas (-a): Matas Geležauskas
Viršelio dailininkas (-ė): Milena Grigaitienė
ISBN: 978-5-415-02501-5
Puslapiai: 320
Įrišimas: Kieti viršeliai
Tomas Misiukonis, Almanta Jakštaitė–Vinkuvienė

VADOVAS PER 24 H

Verslas ir ekonomika , 2017

Ši knyga yra konkrečių praktinių patarimų vadovams rinkinys. Knygoje rasite įžvalgų ir pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose, kaip ugdyti ir motyvuoti žmones. Knyga skirta augantiems vadovams – ir tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams –  kurie ieško, kaip galėtų praturtinti savo darbą su žmonėmis.


Originalo kalba: Lietuvių k.
Viršelio dailininkas (-ė): Milena Grigaitienė
ISBN: 978-5-415-02486-5
Puslapiai: 416
Įrišimas: Kieti viršeliai

Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt