2018 m. vasario 20 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasRENGINIAI   


Vienas žymiausių šių dienų Lietuvos verslininkų, investuotojas  ir „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas parašė knygą „Verslas naujai“, kurią išleido leidykla „VAGA“. Šią žinią pirmą kartą atskleidęs birželio 2 d. pavakarę Kaune vykusiame lyderystės forume „Forum One“, jau kitą dieną  I. Laursas į knygos pristatymą sukvietė žiniasklaidos atstovus, o birželio 7 d. ir birželio 10 d. į knygos pristatymą – atvirą diskusiją knygynuose „VAGA“ kviečia visus, kam įdomūs nauji verslo modeliai ir jų kūrimo galimybės ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje.

Pirmasis susitikimas su skaitytojais įvyks birželio 7 d. 18.30 val. knygyne „VAGA“, esančiame prekybos centre „MEGA“, Kaune. Antrasis – birželio 10 d. 18.30 val. knygyne „VAGA“, įsikūrusiame prekybos centre „Europa“, Vilniuje.
 
Knygoje „Verslas naujai“ šmaikščiai ir nuotaikingai kalbama apie verslą ir jo užkulisius, čia gausu patarimų, nuo ko pradėti verslą ir kaip jį sėkmingai vystyti. Pasitelkdamas pavyzdžius iš kasdienės patirties I. Laurs vaizdžiai iliustruoja naujųjų verslų prigimtį, ne tik supažindina skaitytojus su investicijomis bei opcionais, bet ir leidžia iš arti susipažinti su tokiomis didžiausiomis ir sėkmingiausiomis pasaulio kompanijomis  kaip „Facebook“, „Google“ ir „Microsoft“.Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt