2018 m. vasario 20 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasRENGINIAI   Pristatome Jums prieš dešimtį metų sumanytą, lygiai tiek pat metų kauptą, rinktą ir fotografuotą, unikalų vien Žemaitijos kraštui ir jo žmonėms skirtą juodai baltų fotografijų albumą „Žemaitėjė – mona meilė“. Knygos autorius – garsus ir pripažinimo sulaukęs menininkas, fotografas Algimantas Aleksandravičius – pats yra užkietėjęs žemaitis: iš vienos pusės giminės istorija susijusi su Lietuvos istorijoje ryškų pėdsaką palikusiais Kražiais, iš kitos – Kretinga.

Žemaičiai patys save linksmai pašiepia už nepaprastą užsispyrimą, kietą charakterį, juodą humorą. Nežemaičiai visas šias etninio charakterio savybes irgi puikiai žino, bet ne tik kritikuoja, o ir giria žemaičius už tą patį nepaprastą užsispyrimą, kuris lygiai taip pat atkaklumu gali būti vadinamas; kietą charakterį – kuris ryžtą, valią ir užsibrėžto tikslo siekimą simbolizuoja; tą patį juodą humorą – be kurio gal ir per saldu, gal ir per prėska Lietuvėlėj būtų.

Didelio dovaninio formato fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.

Albumo pristatymas vyks sausio 27 dieną, 17 valandą, Lietuvos kino, muzikos ir teatro muziejuje (Vilniaus g. 41, Vilnius).

Renginyje dalyvauja: Algimantas Aleksandravičius, istorikas prof. Alfredas Bumblauskas, dailininkas prof. Petras Repšys, fotografas ir fotografijos istorikas Stanislovas ŽvirgždasAktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt