2018 m. vasario 20 d.
 
Apie leidyklą
Anonsai
Naujienos
Leidiniai
Autoriai
Partneriai


Apie knygų centrą
Paslaugos
 
Užsiprenumeruokite naujienas!
 
El. paštasAPIE VAGOS GRUPĘ   

 

Leidyklos VAGA istorija vos tilptų į storiausią knygą. Knygą, kurioje 2015-aisiais didžiuodamiesi galime įrašyti garbingą 70-ies metų veiklos jubiliejų.

Įkurta 1945 metais Kaune kaip Valstybinė grožinės literatūros leidykla, VAGA yra seniausia leidykla Lietuvoje, į literatūros areną atvedusi ir išgarsinusi daugybę lietuvių autorių, pristačiusi vertingiausius pasaulio literatūros kūrinius lietuvių kalba, išleidusi tūkstančius pavadinimų knygų, subūrusi iškiliausius autorius, vertėjus, redaktorius ir menininkus. Per 70 veiklos metų leidykla užaugino ne vieną skaitytojų kartą ir užaugo pati. Vargu ar šiandien Lietuvoje rastume namus, kuriuose nebūtų knygų su ženklu VAGA.

Ir šiandien leidykla tęsia geriausias ankstesnių metų tradicijas – skaitytojams pristato pasaulyje prestižinėmis premijomis įvertintų autorių darbus, plečia psichologinių knygų seriją, ieško kuo įvairesnių ir klasikinės, ir šiuolaikinės literatūros kūrinių.

Tradicijos ir novatoriškumas, kokybė ir prestižas – tai leidyklos VAGA orientyrai, kuriais vadovaudamiesi Lietuvos skaitytojams siekiame pristatyti knygas, žadinančias smalsumą, kritinį mąstymą, lavinančias estetinį ir literatūrinį skonį, o svarbiausia – prisidedančias prie kūrybingos visuomenės ugdymo.Aktualu
Nėra

Daugiau
VAGOS grupė, Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius; Tel. +370 5 249 81 21; Faks. +370 5 249 81 22; El. paštas: info@vaga.lt